Shrnutí lakrosového podzimu

V září jsme začaly intenzivně trénovat jak s dětmi ve zbraslavské sokolovně, tak s juniorskou ženskou reprezentací, která se připravuje na MS 2015.

Nábor v Praze na Zbraslavi dopadl více než dobře – velice pomohla návštěva 1.-3. tříd na základní škole s ukázkou lakrosu a všichni mí dosavadní hráči, kteří o kroužku šířili dobré zprávy. Díky tomu máme nyní v oddíle celkem 21 hráčů! Pravidelně se účastníme interkrosové ligy do 9 let na Jižním Městě, kde stavíme na zápasy A a B tým. Áčkový výběr drží se soupeři krok a hraje spoustu vyrovnaných utkání. Hráči udělali neskutečný pokrok oproti loňské sezóně a skvěle mezi sebe začlenili a vytáhli nahoru nové hráče. Béčkový tým mladších dětí prozatím žádný zápas nevyhrál, ale nikdo z toho hlavu nevěší, všichni hráči i jejich rodiče si zápasy velice užívají a nadšeně se vrhají do každé nové výzvy. Děkujeme velice Martinu Nešporovi za výbornou organizaci všech ligových turnajů!

Tréninky vedu s mojí sestrou Lenkou a od nového pololetí bychom rádi měli i druhý trénink v týdnu pod vedením tatínků našich hráčů. Vyrábíme také týmová trička a již plánujeme letní soustředění.

 

Konec roku jsme ukončili vánoční besídkou pro hráče a jejich rodiny. Kromě hraní lakrosu, jsme zhodnotili všechny naše členy a motivovali je na nadcházející sezónu.

collage_zbraslav_besidka sokol_zbraslav_vyhra

 

Juniorská reprezentace ženského lakrosu do 19 let se nastartovala koncem srpna týdenním soustředěním a poté se začala pravidelně scházet na tréninky. Každým zápasem i tréninkem se ukazují další velké kroky, které jsme dokázaly splnit, ale zároveň dlouhá cesta, kterou máme ještě před sebou. Naše hráčky dokázaly v přípravných zápasech proti seniorským rakouským a německým týmům uhrát dobré výsledky a na podzim se také poprvé střetly s juniorským týmem pro MS a to s Německem. Utkání dopadla pro naše děvčata pozitivně, vyhrály a ještě teď září spokojeností. Zimní příprava je především o běhání, posilování a případně individuálních lakrosových dovednostech. S vybranými hráči pracujeme také na psychické odolnosti. Tento rok končíme s velkou motivací na další rok, jelikož koncem července 2015 odjíždíme na MS U19 do Skotska.

 

Za Český ženský lakros bylo zorganizováno základní školení pro nové trenéry, workshop o brankářích pro pokročilé trenéry a školení první pomoci.

 

cover

 

Za rok 2014 velká lakrosová spokojenost  – všechna má práce s hráči byla, je a bude dělána s láskou a strašně ráda uvidím  opět všechny v příštím roce růst!

Přeji hezké Vánoce, Andulka

6 odpovědí na “Shrnutí lakrosového podzimu”

 1. Wow, amazing weblog layout! How long have you ever been running a blog for?
  you made blogging look easy. The full look of your website is great, let alone the content material!
  You can see similar here sklep

 2. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good results. If you
  know of any please share. Thanks! You can read similar art here:
  Dobry sklep

 3. Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Kudos! You can read similar blog here:
  Backlinks List

 4. Hi there! Do you know if they make any plugins to
  help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some
  targeted keywords but I’m not seeing very good gains. If
  you know of any please share. Appreciate it! You can read similar text here: Scrapebox AA List

 5. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to
  get my website to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
  Many thanks! You can read similar art here: List of Backlinks

 6. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar text here: GSA Verified List

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*